Міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті в рамках програми „Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers“

З 17 по 27 червня 2024 асистент КІМдПФ PH D Наталя ЦИНТАР разом з колегами факультету іноземних мов пройшла 10-денне міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті в рамках програми „Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers“ від DAAD. Викладачі з Людвігсбурга з радістю ділилися методикою та дидактикою викладання, новими ідеями щодо застосування ШІ під час викладання іноземної мови та   мотивації студентів до активної співпраці під час практичних занять; продемонстрували медіаресурси та платформи для цікавого та ефективного проведення занять.
Але найцінніше – це нові знайомства, нові ідеї для співпраці для поглиблення взаємодії між Ludwigsburg Pädagogische Hochschule та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.