ESN Ukraine Spring National Assembly

31 травня 2024 року кфн.Тоненчук Т.В. разом із зацікавленими студентами своїх груп взяла участь у відкритому дні від ESN Ukraine Spring National Assembly, що проходив у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Студенти дізналися, що таке European Degree і які його перспективи для українців, взяли участь у панельній дискусії ‘The internationalisation of higher education in Ukraine’, а під час інтелектуального змагання «Sport Intellectual Club» у форматі гри «Що? Де? Коли?» отримали змогу покращити свої навички критичного мислення та цікаво провести час в оточенні однодумців.

Такі заходи сприяють підвищенню мотивації здобувачів освіти до вивчення іноземних мов та заохочують студентів брати участь у програмах міжнародного обміну.